گروه مهندسی بازرگانی رادمیکو

درباره ما

گروه مهندسی بازرگانی رادمیکو

با هدف انجام فعالیتهای مهندسی و بازرگانی در زمینه طراحی و ساخت در مهندسی و ارائه خدمات واردات و صادرات تخصصی تأسیس گردید، پس از انجام موفقیت آمیز چندین قرارداد اجرایی در این رابطه و با منظور توسعه محدوده فعالیتهای خود، اقدام به ایجاد و گسترش خدمات مهندسی و واحدهای بازرگانی با موضوعات؛ طراحی، مهندسی معکوس، ساخت و تولید، خدمات مهندسی، خرید و فروش محصولات صنعتی، مواد اولیه و قطعات یدکی مصرفی در صنایع نمود.

در راستای این توسعه و با بهره‌گیری از روابط بین المللی ایجاد شده، ضمن جذب همکاری چندین شرکت معتبر داخلی، آسیایی و اروپایی، این شرکت هم اکنون قادر به ارائه محدوده وسیعی از خدمات مذکور به صنایع و واحدهای تجاری نیز می‌باشد.

می‌توان با افتخار بیان نمود که داشتن دید تخصصی به هر یک از شاخه های فعالیت این گروه، چه در قالب عملیات طراحی، ساخت و اجرائی پیمانکاری و چه در کارهای بازرگانی داخلی و خارجی از یک سو و اعتقاد به ارائه خدمات کامل مهندسی قبل و بعد از فروش که موجبات اطمینان خاطر مشتریان این مجموعه را فراهم آورده از سوی دیگر، از جمله دلایل موفقیت و توسعه فعالیتهای این مجموعه بوده است.

این مجموعه توانسته است با حسن نيت، مشتری مداری و بهره‌مندی از تيمی منسجم و هدف‌گرا به ارائه محصولات و خدمات به مراكز دولتی، خصوصی، كارخانجات، بيمارستانها و شركت های بزرگ و كوچك بپردازد و از اين طريق رضايت طيف گسترده مشتريان خود را جلب نمايد.

همچنین با تاسیس واحد تجهیزات پزشکی تحت برند رادس این مجموعه توانسته به صورت تخصصی در زمینه طراحی، ساخت و پخش تجهیزات پزشکی در زمینه های گوناگونی چون تجهیزات پیشرفته پزشکی و بیمارستانی، تجهیزات توانبخشی و پوشاک پزشکی و بیمارستانی فعالیت نماید.