معرفی خدمات

مزایا

امروزه با توجه به پیشرفت سریع تکنولوژی نرافزاری، تنها شرکت‌ها و سازندگانی موفق هستند که طرح‌های خود را با استفاده از آخرین نرم افزارهای مهندسی، با دقت بسیار بالا و کیفیت بی‌نظیر طراحی می‌نمایند. تبدیل طراحی سنتی به طراحی مدرن سه بعدی و دوبعدی، علاوه بر افزایش دقت و کیفیت کار و کاهش هزینه های خطاهای انسانی در طراحی، باعث سهولت کار و افزایش سرعت پروژه میشود. همچنین با ایجاد مدل سه بعدی می‌توان روند پیرفت طراحی را به صورت ملموس‌تر مشاهده نمود و نمایی واقع گرایانه از طرح را به صورت کامپیوتری در دسترس داشت.

خدمات فنی مهندسی فولاد آلیاژی کوه آهن

دفتر فنی مهندسی فولاد آلیاژی کوه آهن با استفاده از مهندسینی با کفایت، با تجربه و آشنا با تکنولوژی مدرن در طراحی، مدلسازی، مهندسی معکوس، شاپ و سایر خدمات فنی مهندسی در کنار دارا بودن تجهیزات و محیط صنعتی و همکاری صنایع مرتبط شرایط مناسبی را جهت طراحی، ساخت و تولید و اجرای پروژه های صنعتی فراهم آورده است.

طراحی قطعات و تجهیزات

تبدیل طرح دستی و ساده به یک طراحی مدرن

مهندسی معکوس از قطعات موجود

شاپ نقشه های قدیمی و جدید

Professional-grade 3D CAD software for product design and engineering

دفتر فنی مهندسی کوه آهن، مرکز تخصصی طراحی با نرم افزار مهندسی Autodesk Inventor

دفتر فنی مهندسی کوه آهن با داشتن متخصصین و مهندسین مجرب و با سابقه در زمینه های مختلف صنعتی همچون صنایع فولاد، نفت، گاز، پتروشیمی، صنایع کارگاهی و سایر زمینه های مرتبط، امکان طراحی، مهندسی معکوس، مدلسازی و نقشه کشی و خدمات مرتبط را فراهم آورده است.

نرم افزار Autodesk Inventor با دارا بودن محیط های مختلف و جامعی از جمله مدلسازی پیشرفته، پایپینگ، جوشکاری، طراحی سازه، کتابخانه قطعات استاندارد کامل، محیط آنالیز و شبیه سازی، محیط انیمیشن سازی و عکس برداری و بسیاری از محیط های دیگر به عنوان یکی از قدرتمندترین نرم افزارهای طراحی و نقشه کشی در زمینه مهندسی و صنعتی ارائه شده است.

نرم افزار کد Inventor، طراحی مکانیکی سه بعدی با گرید پیشرفته، مستندسازی و ابزارهای شبیه سازی محصول را ارائه می دهد. این نرم افزار با ترکیبی قدرتمند از قابلیت های طراحی پارامتری، مستقیم، فرم آزاد و مبتنی بر قوانین، عمل می‌کند.